Slide Left Slide Right

Witaj,

fotograf.lebork.pl jest projektowana.

Jeśli szukasz godnego polecenia fotografa – Trafiłeś doskonale!

Czytaj więcej »

O nas

Historia Naszej firmy sięga 1952 roku, a tradycja przekazywana przez pokolenia, pasja, dbałość o szczegóły i nietuzinkowe podejście do tematyki sprawiają, iż każdy realizowany przez nas projekt, staje się odrębną, niepowtarzalną historią, której głównym bohaterem jest nasz Klient.

Pracujemy w oparciu o zróżnicowane wiekowo zespoły, dzięki którym realizowany reportaż trafia do szerszego grona odbiorców, zyskując sobie pozytywną opinię wśród rodziców, dziadków czy młodzieży. Wybór ilości osób fotografujących zawsze pozostawiamy naszym klientom.

»Historia rozwoju firmy WIFOT

le reportage

"fotoreporter powinien zachowywać się tak, jak reporter słowa pisanego" [Robert Capa]

Podczas realizacji reportażu wykorzystywane są najnowsze techniki obrazowania, przedstawiające aktualne panujące trendy w fotografii. Począwszy od momentu naciśnięcia spustu migawki, kończąc na postprodukcji materiału w cyfrowej ciemni, kontrolujemy jakość realizowanej usługi. Nasze zaplecze technologiczne pozwala na szybką obróbkę i skład materiałów z reportażu, a ich wydruk w postaci gotowych materiałów prasowych czy realizacji zdjęć na prawdziwym papierze fotograficznym produkowanych jeszcze w czasie jego trwania, stanowi nową jakość oferowanej usługi.

Wydanie zlecenia

Gotowe reportaże prezentujemy Państwu w postaci utrwalanych na papierze obrazów. Nowe, dostępne formy prezentacji otworzyły przed nami nieskończene możliwości. W grupie oferowanych przez nas produktów znajdują się między innymi ekskluzywne fotoksiążki, wykorzystywane najczęściej do realizacji zamówień reportażu ślubnego czy reportażu z Chrztu Świętego, fotoksiążki z okładką personalizowaną w formatach kwadratowych i prostokątnych, fotokalendarze, obrazy ze zdjęciami czy zaproszenia na Państwa uroczystości.

Gotowe pliki reportażu wydajemy w rozdzielczości pozwalającej na ich dalsze wykorzystanie w nowych projektach. Gotowe zdjęcia nagrywane na płycie DVD otrzymują dodatkowo wersję wyposażoną w pokaz slajdów, w którego tle odtwarzana jest dobrana do tego celu muzyka. Gotowy pakiet zdjęć dostępny jest również w prywatnych albumach online na naszej stronie www.

Pierwszy kontakt

Pierwszy kontakt to bardzo istotny element naszej pracy. Preferujemy spotkania w naszej pracowni, jeśli jednak wybierzesz inną lokalizację, jesteśmy elastyczni.

Już podczas kilku pierwszych minut staramy się poznać Twoje oczekiwania. Stworzone przez nas pakiety ofertowe traktujemy jako bazę wyjściową, w której zebrane dane pozwalają zawęzić obszar wymagań w stosunku do osoby fotografującej. Podczas spotkania chcemu uzyskać pytania dotyczące lpkalizacji, wygląd wnętrza w którym zrealizujemy reportaż, czy informacje o wymarzonych miejscach sesji plenerowej.

Umowa z fotografem...

Przy każdym reportażu tworzymy dokument stanowiący zbiór określonych praw i obowiązków związanych z realizacją zlecenia. Dokładne informacje dotyczące daty, godzin, miejsc realizacji czy zakresu realizowanej przez nas usługi stanowią integralną część przygotowywanego przez nas dokumentu. Dokument sporządzany jest w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach. Każde gotowe zlecenie kończone jest przez nas protokołem odbioru.

Obsługa firm

Czas realizacji

"Chwilo trwaj, jesteś piękna" [FAUST, J.W.Goethe].

Jesteśmy świadomi faktu, iż intensywny smak wrażeń towarzyszący wydarzeniu, utrzymuje się w pierwszych tygodniach po jego zaistnieniu, dlatego materiały z realizowanych przez nas zleceń obrabiane są w najkrótszych możliwych terminach. Informacja o tym, w jakim czasie zlecenie będzie gotowe do wydania, zamieszczamy w wiążącej nas umowie.

Kontakt

Pytania?

Wychodzimy z założenia, iż nie ma złych pytań dotyczących naszej pracy, czasem jednak potrzebujemy odrobinę więcej czasu aby na nie odpowiedzieć :)

W zadanym pytaniu emailowym z prośbą o przesłanie naszej oferty prosimy o podanie miasta, w którym odbędzie się ślubowanie oraz jego termin.

Email: pomoc@wifot.pl
Telefon: +48 59 8622 693
Telefon kom: +48 604 551 407

Wifot - Twój Fotograf
ul. E.Orzeszkowej 2,
84-300 Lębork